شرایط ارسال محصول در احسان موبایل

احسان موبایل همواره به فکر آسایش و آسودگی کاربران خود بوده است که مسئله ارسال محصول نیز از این قاعده مستثنی نیست.

از این رو گزینه هایی با قابلیت ها و امکانات مختلف به کاربر نمایش داده می شود تا کاربر با بررسی هر روش ، روش دلخواه را انتخاب کند .

از دیگر امکاناتی که احسان موبایل در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، آگاهی از روند ارسال است ؛ به گونه ای که در هر مرحله برای خریدار گرامی پیامکی جهت اطلاع رسانی ارسال می شود .

ارسال از سه شرکت معتبر انجام می شود که هر کدام سابقه درخشان و نماد های اعتماد را دارا هستند :

 1.  الوپیک و یا اسنپ باکس : این روش مخصوص مشتریان عزیزی است که ساکن تهران هستند . با انتخاب ارسال از طریق پیک موتوری سفارش شما تا بین 2 تا 4 ساعت آتی به دستتان خواهد رسید ، البته سفارش باید در زمان کاری احسان موبایل ( 8 صبح تا 9 شب ) انجام شود ؛ اگر در ساعاتی خارج از زمان کاری باشد ، نیاز مند به صبوری شما است تا در زمان کاری ارسال شما انجام شود . در هنگام ثبت سفارش با انتخاب گزینه ارسال از طریق پیک موتوری هزینه ارسال بسته به ادرس شما متغیر خواهد بود و هنگام پرداخت سفارش به صورت آنلاین هزینه بروی پرداخت شما قرار خواهد گرفت و به صورت آنلاین پرداخت می کنید .
 2. شرکت ملی پست : برای دریافت مرسوله خود از طریق شرکت ملی پست میتوانید از دو روش سفارش را ثبت کنید :
  در روش اول:
  پست به صورت پیشتاز برای شما ارسال می شود این روش مخصوص عزیزانی است که می خواهند سفارش را سریع تر دریافت کند ، سفارش شما در این روش طی بازه زمانی 2 تا 4 روز کاری به دستتان می رسد .
  در روش دوم:
  سفارش بین 4 تا 5 روز کاری به دستتان خواهد .
  قابل ذکر است که در رو روش برای اداره پست هزینه ارسال همراه با هزینه محصول به صورت آنلاین محاسبه و پرداخت می شود .
  نکته اول : به طور کلی سفارشاتی که تا ساعت 12 روز های کاری ثبت شوند ، همان روز پردازش شده و اگر سفارش در ساعاتی دیگر و یا روز های تعطیل ( همچنین پنج شنبه ) ثبت شود ، در اولین روز کاری بعد ، پردازش خواهد شد .
  خبر خوب برای شما عزیزانی که ارسال از طریق پست را انتخاب می کنید : تنها میتوانید با خریدی افزون بر ارزش 400 هزار تومان داشته باشید ، تا احسان موبایل ارسال را برای شما رایگان انجام دهد .
 3. چاپار : این روش به همراه امکانات خاص خود به زودی به احسان موبایل اضافه خواهد شد

نکاتی در هنگام ثبت سفارش و دریافت سفارش لازم است توسط شما عزیزان رعایت شود :

 • تحویل سفارش در مکان های عمومی امکان پذیر نیست ؛ و برای ثبت سفارش آدرس باید دقیق و کامل و مستند باشد .
 • اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ، در فاکتور درج می شود و دریافت هرگونه مبلع اضافی از سوی تحویل دهنده کالا تخلف محسوب می شود . در صورت مشاهده با ما تماس بگیرید .
 • ارائه کارت ملی هنگام تحویل کالا در صورت نیاز الزامی است ( فقط ارسال هایی که از طریق پست انجام می شوند) .
 • اگر سفارش شما در روز های شلوغ ( قبل از تعطیلات چند روزه رسمی ) ثبت شود ، به دلیل ازدحام زیاد و سفارشات بالا ، مرسوله ممکن است با یک نهایت دو روز تاخیر به دست شما عزیزان برسد .